Omega 3-6-9 eļļu maisījums

Omega 3 6 9

Omega 3-6-9 izlasi veido 8 augstvērtīgas eļļas: kaņepju, linsēklu, kviešu dīgstu, rapšu,  lazdu riekstu, vīnogu kauliņu un ciedru riekstu, gurķenes eļļa.

 

Vesela virkne starptautiski atdzītu pētījumu pierāda nepieciešamo taukskābju (Omega 3 & 6) labvēlīgo ietekmi dažādu vēža saslimšanu ārstēšanas procesā; tāpat šīs taukskābes var palīdzēt sirds infarkta, alerģiju, artrīta, ekzēmu, depresijas, noguruma un infekciju riska samazināšanā.

 

vomFASS ir izstrādājis maksimāli vērtīgu eļļu maisījumu, kas pamazām jau kļūst starptautiski populārs.

 

Omega 3-6-9 Veselības Mix“, augstvērtīgu eļļu izlase, garantē ne vien visefektīvāko organisma apgādi ar svarīgajām augu taukskābēm, bet arī garšo neparasti labi.

 

Šis maisījums satur optimālu īpaši labo, vairākkārt nepiesātināto, būtisko Omega 3 un 6 kombināciju, kuras obligāti katram organismam nepieciešams uzņemt papildus.

 

Mēs iesakām rūpēties, lai Jūsu ķermenis saņemtu tās taukskābes, kuras tam ir nepieciešamas.

 

 

 

Apkopojums:

 

Omega -3: veicina sirds un asinsvadu sistēmas veselību, uztur elastīgas šūnu membrānas. Ar īpašībām uz pretiekaisuma iedarbību. Stimulē smadzeņu darbību, kas nozīmē labu noskaņojumu. Kavē demenci, kā arī citas neiroloģiskas saslimšanas. Īpaši labvēlīgi ietekmē hormonālo sistēmu.

 

Maziem bērniem svarīgi iekšējo orgānu attīstībai, tai skaitā sevišķi acu veselībai.

 

Samazina muskuļu un locītavu sāpes, stabilizē cukura līmeni.

 

Omega-6: tāpat kā Omega 3, arī Omega 6 labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu veselību, palīdz stiprināt imunitāti. Arī piedalās organisma vielmaiņas procesos. Ļoti vajadzīgas smadzenēm. Tik ļoti  ietekmē veselīgu matu un nagu augšanu.

 

Tomēr Omega 6 nevajadzētu par daudz. Svarīgas ir Omega 3 un 6 attiecības. Par daudz Omega-6 taukskābes var veicināt iekaisuma procesus organismā.

 

 

 

Kā atpazīt, ka svarīgo nepiesātināto taukskābju Omega 3 organismā ir par maz:

 

Trausli nagi;

miega traucējumi;

raupja, sausa vai nelīdzena āda. Pat – ekzēma, psoriāze, dermatīts.

matu izkrišana, blaugznas;

koncentrēšanās problēmas, atmiņas pasliktināšanās;

mainīgs garastāvoklis, pat depresija.

 

UZ PRODUKTU               ATPAKAĻ